Hudební produkce

Na vaše veřejné či soukromé akce nabízíme hudební vystoupení kapel různých stylů a žánrů. V naší současné nabídce jsou tyto projekty:

A.M.ÚLET – dřevěný folk z Moravičan u Litovle. Kapela hraje líbivý folk s prvky rocku v šestičlenném obsazení.

KATAPULT COVER BAND – revival známé české rockové legendy v čele s Oldou Říhou. Zhruba 90-ti minutový repertoár kapely tvoří všechny známé hity originálního Katapultu.

TURBO REVIVAL MORAVA – nový hudební projekt zkušených muzikantů z olomoucka podpořený ostříleným hráčem na klávesové nástroje z jihu Slovenska.

SINGLE MALT – rockové seskupení z Mohelnice. Jejich autorská rocková tvorba s nádechem funky jistě oživí kulturní program na jakémkoli festivalu nebo městských či obecních slavnostech.

YANTAR BAND – vícežánrová čtyřčlenná kapela se zpěvačkou, hrající již více než 20 let.

FOLKLORICA – je frakcí akustického A.M.Úletu hrající upravené lidovky, békačky, halekačky, a folkovou muziku vycházející z lidových kořenů.

THE ADDAMS SISTERS – Sesterské duo Marky a Majdy Adamcových vzniklo v červnu 2015. Hrají si pro radost, píší své vlastní písničky, jak české, tak i anglické a na vystoupeních je doplní o cover verze známých hvězd jako Lorde, Ed Sheeran, Oh Honey…