The Addams Sisters

Sesterské duo Marky a Majdy Adamcových vzniklo v červnu 2015. Hrají si pro radost, píší své vlastní písničky, jak české, tak i anglické a na vystoupeních je doplní o cover verze známých hvězd jako Lorde, Ed Sheeran, Oh Honey…..V The Addams Sisters od května 2017 je stálou členkou i „třetí sestra“ Kika Rozsívalová, která hraje na baskytaru a kytaru.

Za svou existenci stihly odehrát přes 200 koncertů nejen po celé Moravě, ale i na Slovensku, Polsku, Holandsku, Rakousku.  V roce 2017 natočily zpěvy a píseň Sukně z listí pro vánoční CD skupiny A.M.Úlet Ze slámy betlémské, které prezentovaly v živém pořadu TV NOE Cvrlikání. V dubnu 2018 zahrály v pořadu „Jak se Vám líbí“ na Rádiu Proglas a vystoupily na prestižním udělování Cen Olomouckého kraje v oblasti kultury v Prostějově. V květnu 2018 vyrazily do hudebního pořadu „Polton klub“ slovenské televize TV LUX a úspěšně se několik týdnů držely ve Folkparádě Českého rozhlasu.

Ve studiu Piraňa natočily The Sestry svůj 6-písňový maxisingl Dvojí krev, který spatřilo světlo světa před letní sezónou 2019.

V roce 2020 byl ve znamení oslav 5 výročí založení kapely The Addams Sisters. Koncert proběhl 26.9.2020 s hosty: A.M.Úlet, O5 a Radeček, Petr Bende a Svatá voda – Holandsko.

Kapela se stala Objevem roku 2020 Rádia Haná a natočily nový vidoklip, který byl vydán 11.11.2021. Tento singl je promován na vlnách Rádia Haná. V roce 2020 si kapela zahrála na Koule Festu s Voxelem.

Sestava:

Magdaléna Adamcová: kytara, housle, baskytara, klavír, zpěv, autorka textů a hudby

Markéta Adamcová: klavír, baskytara, zpěv, autorka hudby a textů

Kristýna Rozsívalová: basová kytara, akustická kytara, zpěv, autorka hudby a textů

Host:

Kamil Stratil: bicí

Více informací na Bandzone.